Monitoring analityczny najnowszym rozwiązaniem dla sklepów

Nowym rozwiązaniem wprowadzonym na rynek jest monitoring bezpośrednio powiązany z analityką sklepu. Jest to kolejny krok w lepszym zrozumieniu zachowań klientów i próbie sprostania ich oczekiwaniom.

Oncam Grandeye, światowy lider w dziedzinie rozwiązań kamer 360° wprowadził na rynek system analityczny ClickIt®. Technologia wykorzystuje inteligentne funkcje wideo, takie jak zliczanie liczby klientów, analizę ruchu klientów oraz czasu ich przebywania w danych strefach.

Te dane wraz z informacjami o sprzedaży dostarczają bezcennych i dotychczas niemożliwych do uzyskania danych statystycznych i biznesowych.

Firmy marketingowe prześcigają się w tworzeniu planów na podstawie danych pozyskiwanych w wyniku kosztownych badań. Teraz te dane zbierane są na bieżąco na podstawie obrazu wideo z kamer 360° Właściciel sklepu za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego działającego na systemie iOS lub

Android, w każdej chwili może sprawdzić ilu klientów przebywa w sklepie.

Monitorowanie długości kolejki przy kasie daje możliwość zapewnienia wysokiej jakości obsługi klientów. System wysyła alerty w momencie, gdy kolejka przekroczy limit, to jest to sygnał, że kolejka jest za długa. Pomaga to w rozładowywaniu

napięć czekających w kolejce klientów.

System daje możliwość szybkiego i jednoznacznego wyjaśniania konfliktów między kasjerem a klientem.

Podsumowując, ClickIt® wraz systemem dozoru 360° to doskonałe narzędzie pomagające w codziennym funkcjonowaniu pracy sklepu. W prosty sposób możemy analizować sytuację i reagować, co znacznie skraca drogę do zadowolenia klienta.

Źródło: Biztok.pl